SZKOLENIA

najwyższa jakość szkoleń

Wybierając szkolenia PCSB otrzymujesz gwarancję:

  1. Przyjaznej formy szkolenia, która ułatwia uczenie się (prezentacje, filmy, flipcharty, gry).

  2. Łatwych w odbiorze treści, wolnych od akademickiego przeładowania i bełkotu (bo praca umysłowa nie polega na męczeniu mózgu i oczu).

  3. Wiedzy opartej na wieloletniej autopsji, indywidualnych poszukiwaniach i wymianie doświadczeń z menadżerami, pracownikami, studentami (dziel się praktyką, poznawaj problemy i rozwiązania innych ludzi, niezbędne minimum teorii).

  4. Skutecznych narzędzi do wykorzystania w codziennej praktyce (tak, byś mógł/mogła zaczynać już po wyjściu z sali, a nie w odległym „kiedyś”).

  5. Efektywnych metod do samodzielnej dalszej nauki (jeśli myślisz, że ktoś – również ja – wszystko załatwi za Ciebie – mylisz się).

  6. Wyjścia ze strefy komfortu (niestety nie wszystko co skuteczne jest łatwe, przyjemne i pompuje ego).

  7. Inspiracji (ja i ty jesteśmy tu po to, by Ci pomóc).

  8. Uczciwej ceny.

O moich szkoleniach

Specjalizuję się w szkoleniach z obszarów kompetencji miękkich. Pasjonuję się obserwacją ludzi w działaniu i w procesie edukacyjnym. Widzę z czym dzisiejsi pracownicy i menadżerowie mają duże problemy. Obracam się w środowiskach biznesowych, uczelnianych a nawet szkolnych i widzę, z czym będą mieć problemy studenci a nawet przyszli studenci. Rozwój technologii, rosnące tempo życia oraz presja otoczenia na wynik powodują znaczny dyskomfort stanowią dla wielu ogromne wyzwanie. Pomagam im przezwyciężyć te trudności na wielu frontach: komunikacji, motywacji, odnajdywania równowagi.

Pomagam firmom w ustalaniu hierarchii działań, porządkuję procesy, pomagam ustalać standardy komunikowania się, wzajemnych relacji. Pomagam wdrażać narzędzia organizujące czas i priorytety. Wspieram w firmach rozwój takich wartości jaki równowaga, empatia, proaktywność. Wierzę, że bez nich prowadzenie biznesu zarówno w mikro- jak i makroskali będzie skazane na porażkę.

Źródłem większości problemów w firmie jest brak komunikacji. Brak komunikacji swój początek bierze w braku czasu. Nieustannie na swojej drodze spotykam ludzi, którzy zmagają się z tymi problemami. Rozwiązania, które mogą pomóc nieustannie promuję w mediach – jestem autorem artykułów, felietonów, prowadzę również swój autorski blog. To jednak tylko niewielka część treści, którym dzielę się na szkoleniach. Zapraszam!

Wybrane szkolenia

Kierowanie zespołem w administracji publicznej

Myślisz, że na pracy białych kołnierzyków zjadłeś zęby? Poznaj psycho-społeczne tło procesów pracy biurowej, poznaj dynamikę pracy całego zespołu, optymalizuj jego zadania procesy. Poznaj najbardziej newralgiczne konflikty i naucz się je rozwiązywać. Zmieniaj się razem z wyzwaniami, przed którymi staniesz w przyszłości.

Kompetencje komunikacyjne w pracy zawodowej

Zdiagnozuj styl porozumiewania się swój i swoich współpracowników. Wyeliminuj komunikacyjne potworki i pułapki. Eliminuj złe i wprowadzaj dobre nawyki. Naucz się prostych i superskutecznych technik asertywności. Oczaruj szefa i podwładnych. Wywieraj i odpieraj wpływ. Namierzaj manipulatorów i egzekwuj właściwe standardy.
w

Motywacja i delegowanie zadań w przywództwie sytuacyjnym

Zdiagnozuj fazę rozwoju swoich towarzyszy, dopasuj styl komunikowania do ich kompetencji. Formułuj jasne cele. Motywuj i deleguj tak, by wiedzieli co i chcieli to robić. Egzekwuj bez mobowania. Monitoruj bez stręczenia.

Radzenie sobie ze stresem w pracy

Naucz się, jak obserwować swoje emocje. Wykorzystuj potęgę empatii, nie daj się sprowokować. Organizuj dzień i pracę w sposób, który umożliwi Ci maksymalną skuteczność i zminimalizuje wpływ informacyjnych i organizacyjnych szumów. Poznaj proste techniki porządkujące głowę i kalendarz. Dowiedz się, kiedy warto rozprostować kark i zabałaganić biurko.

Work-Life Balance a budowanie zaangażowania

Uporządkuj życiowe priorytety. Przypomnij sobie terapeutyczną moc hobby, empatii i przyjaźni. Naucz się prostych technik automotywacyjnych. Przeorganizuj swój organizer. Zapobiegaj pożarom. Dowiedz się, które z „ważnych” i „pilnych” odpuścić. Zaplanuj czas wolny. Odpowiedz sobie na pytanie po co Ci w domu stół.

Komunikacja międzypokoleniowa w firmie

„Oni są jacyś inni” i jest to szczera prawda. Namierz najczęstsze płaszczyzny konfliktów X-ów, Y-ków i Z-tek. Zaplanuj zadania i komunikację tak, by nikt już nie rzucił roboty z dnia na dzień. Zbuduj zaangażowanie młodych, średnich i dojrzałych. Rozdziel zadania by współpracowali a nie nawzajem się frustrowali.

Kontakt

12 + 13 =

Administratorem danych osobowych jest POZNAŃSKIE CENTRUM SZKOLENIOWO-BADAWCZE TOMASZ KOZŁOWSKI z siedzibą w Poznaniu, ul. Nizinna 11C/6, REGON: 381974333, NIP: 6652621665. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie https://pcsb.pl/.

Dane kontaktowe

Tel: +48 605 760 703
E-mail: t.kozlowski@pcsb.pl
Adres: ul. Nizinna 11c/6, 61-424 Poznań
NIP: 6652621665