ANALIZY/BADANIA

Raport brokerski

Nie możesz przebić się przez informacyjny gąszcz? Potrzebujesz rzetelnego zestawu wiadomości w interesującym cię obszarze? Nie masz czasu szukać i weryfikować kluczowych informacji? Jeśli tak, zamów profesjonalny brief brokerski. Otrzymasz rzetelny i przekrojowy wykaz źródeł i linków do zweryfikowanych danych w interesującym Ciebie polu i okresie.

Analiza metodą desk research

Chcesz wiedzieć, co w internecie mówi się na dany temat? Jak przedstawiane są osoby, problemy, procesy, zagadnienia? Desk research – analiza treści wybranych dostępnych źródeł – pozwala na dokładniejsze zapoznanie się z tematem. Może obejmować zarówno treści ogólnodostępne, jak i zawartość wybranych forów czy blogów.

Wywiady pogłębione

Problem wymaga szczególnej uwagi i dokładnej analizy? Zdecyduj się na wywiady pogłębione. Ta metoda zapewnia uwzględnienie szerszego kontekstu i tła funkcjonowania, postrzegania, czy decyzji poszczególnych osób.

Wywiady fokusowe

Potrzebujesz sprawdzić jak grupa osób postrzega daną kwestię? Wywiad zogniskowany (grupowy) to metoda specjalnie zaprojektowana w tym celu: wybrane osoby mają szansę dokładnie wypowiedzieć się w konkretnej kwestii, jednocześnie nawzajem tworząc jakość nieuchwytną w wywiadach indywidualnych.

Kontakt

10 + 2 =

Administratorem danych osobowych jest POZNAŃSKIE CENTRUM SZKOLENIOWO-BADAWCZE TOMASZ KOZŁOWSKI z siedzibą w Poznaniu, ul. Nizinna 11C/6, REGON: 381974333, NIP: 6652621665. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie http://pcsb.pl/.

Dane kontaktowe

Tel: +48 605 760 703
E-mail: t.kozlowski@pcsb.pl
Adres: ul. Nizinna 11c/6, 61-424 Poznań
NIP: 6652621665